На сторінках нашого ресурсу ви:
- Знайдете історії для натхнення, мотивації та роздумів;
- Дізнаєтеся про досвід реальних людей, які живуть в Україні — в тих самих умовах, з тими ж проблемами, що й у більшості з нас;
- Відшукаєте нових кумирів, партнерів, друзів;
- Більше дізнаєтесь, про когось із вже знайомих людей;
- Зможете розповісти про себе та свої успіхи в спорті, бізнесі, політиці чи будь-якій іншій сфері.
Для чого ми це робимо
Свій до свого по своє!
В нашій країні побутує переконання, що Україна страждає від кадрового голоду та байдужості. Всі звикли вважати, що інтелектуальних, креативних, здібних тут практично не залишилось.
Місія нашого проєкту — довести протилежне.
Ми хочемо, щоб про українські ініціативи та досягнення знали мешканці кожного куточка нашої великої держави. Ми постараємося довести, що нам є ким пишатися.
Наша команда поставила собі за мету відшукати, поспілкуватися та розповісти вам про митців, підприємців, винахідників, спортсменів, громадських активістів зі всіх куточків України.
Ми хочемо, щоб кожна людина з прагненням досягти чогось більшого у своїй країні, почувалася комфортно й розуміла, що вона не одна на цьому шляху. Досягти цілей легше, коли знаходиш однодумців та натхненників.
Хто ми
Ми не професійні журналісти, для нас, Персона — це не черговий робочий проєкт, який потрібно виконати за технічним завданням. Натомість, це можливість на волонтерських засадах використати свої вміння та вільний час, щоб зробити щось цінне.
![Андрій Балій](https://persona.org.ua/wp-content/uploads/andrii.jpg)
Засновник та координатор проєкту
![](https://persona.org.ua/wp-content/uploads/ruta-900x900.jpg)
Головний редактор
![](https://persona.org.ua/wp-content/uploads/christina.jpg)
Інтерв’юєрка
Ми всі стараємось зробити ваш досвід перебування на сайті зручним, цікавим та пізнавальним.
А, якщо ви знаєте, як можете допомогти нам у розвитку цього проєкту й хочете це робити в ролі волонтера, будемо раді новому члену команди!