Персона — онлайн-журнал про успішних, творчих та ініціативних українців

На сторінках нашого ресурсу ви:

  • Знайдете історії для натхнення, мотивації та роздумів;
  • Дізнаєтеся про досвід реальних людей, які живуть в Україні — в тих самих умовах, з тими ж проблемами, що й у більшості з нас;
  • Відшукаєте нових кумирів, партнерів, друзів;
  • Більше дізнаєтесь, про когось із вже знайомих людей;
  • Зможете розповісти про себе та свої успіхи в спорті, бізнесі, політиці чи будь-якій іншій сфері.

Для чого ми це робимо

Свій до свого по своє!

В нашій країні побутує переконання, що Україна страждає від кадрового голоду та байдужості. Всі звикли вважати, що інтелектуальних, креативних, здібних тут практично не залишилось.

Місія нашого проєкту — довести протилежне.

Ми хочемо, щоб про українські ініціативи та досягнення знали мешканці кожного куточка нашої великої держави. Ми постараємося довести, що нам є ким пишатися.

Наша команда поставила собі за мету відшукати, поспілкуватися та розповісти вам про митців, підприємців, винахідників, спортсменів, громадських активістів зі всіх куточків України.

Ми хочемо, щоб кожна людина з прагненням досягти чогось більшого у своїй країні, почувалася комфортно й розуміла, що вона не одна на цьому шляху. Досягти цілей легше, коли знаходиш однодумців та натхненників.

Хто ми

Ми не професійні журналісти, для нас, Персона — це не черговий робочий проєкт, який потрібно виконати за технічним завданням. Натомість, це можливість на волонтерських засадах використати свої вміння та вільний час, щоб зробити щось цінне.

Андрій Балій
Андрій Балій
Засновник та координатор проєкту
Руслана Тимчук
Головний редактор
Христина Тодорук
Інтерв’юєрка

Ми всі стараємось зробити ваш досвід перебування на сайті зручним, цікавим та пізнавальним.

А, якщо ви знаєте, як можете допомогти нам у розвитку цього проєкту й хочете це робити в ролі волонтера, будемо раді новому члену команди!