Дата і місто народження: 7 травня 1997 року, с. Вільхівці, Городенківський р-н, Івано-Франківська обл.
Освіта: Повна вища, Юридичний інститут ПНУ ім. Василя Стефаника

Основне заняття зараз: виконавчий директор міжнародного закритого жіночого бізнес-клубу «Business Woman Club». Експерт Книги рекордів України.

Instagram: @julia_bychai

Facebook: Юлія Бичай

Юлія Бичай — громадська діячка, виконавчий директор «Business Woman Club» — міжнародного закритого жіночого бізнес-клубу, який об’єднує успішних жінок зі сфери бізнесу для консолідації, розвитку та спілкування.

Експерт Книги рекордів України — унікального національного проєкту, в якому кожен українець може стати рекордсменом.

Координаторка глобального екологічного проєкту «Озеленення України», ціллю якого є привернути увагу до проблем екології та відновлення екосистеми країни, сформувати позитивний імідж України у світі через колективну історію успіху українців. Активно допомагає потребуючим людям та тваринам.

Як опишете себе в дитинстві? Про що мріяли, ким хотіли стати? Як ставитеся зараз до своїх тодішніх захоплень?

У дитинстві я була дуже відкритою, товариською та соціально активною дитиною.  Мріяла бути співачкою. Завжди придумувала собі різні образи, взувала мамині туфлі на каблуку, включала зазвичай диск Ірини Білик, брала пульт від телевізора або будь-що схожої форми, які слугували мені за мікрофон і таким чином уявляла себе на сцені. Так могли проходити години. Зараз я співачкою себе не уявляю взагалі, але будь-які домашні справи завжди роблю під музику, навіть пританцьовую й підспівую. Сьогодні у мене є бажання знятись у кінострічці. Але, поки що, я для цього не доклала жодних зусиль, тому на цей момент це тільки думки.

Юлія Бичай

Чи був хтось, на кого рівнялася?

Я дотримуюсь думки, що кожна людина, яку ми зустрічаємо нас чогось вчить. Але так, щоб я когось наслідувала — ні.

Бізнес-клуб

Взагалі, «закритий клуб» звучить доволі загадково. В чому полягає ідея клубу та які активності передбачає ваша жіноча спільнота?

Business Woman Club — це середовище впливових жінок, а також територія довіри та гармонії. Ми формуємо комфортне для спілкування та розвитку оточення потужних особистостей. Нам важливо, щоб кожна учасниця поділяла місію та цінності нашої спільноти. Ми розробили чітку процедуру приєднання нових кандидатів на основі низки принципових критеріїв. Це допомагає формувати спільноту близьких за духом людей і забезпечує максимально комфортне приєднання до клубу кожної нової учасниці.

Як стати членкинею «Business Woman Club» та які можливості відкриваються для жінок-учасниць?

Насамперед потрібно відповідати певним критеріям: жіноча зрілість (від 30 років), досвід ведення бізнесу від 5 років, річний оборот компанії від $200 000, кількість працівників у компанії від 10 осіб, позитивний імідж та репутація, соціальна активність компанії та кандидата, відповідність цінностям клубу та його місії. Членство у нашому клубі передбачає налагодження контактів з впливовими жінками різних країн світу. Знайомство з топ-політиками, чиновниками, представниками українського та іноземного бізнесу. Участь у міжнародних економічних, інвестиційних форумах, глобальних проєктах та ініціативах. Особистісний розвиток та навчання.

Чи існує, на вашу думку, дискримінація жінок у бізнесі? Якщо так, які конкретні зміни потрібні світовій бізнес-спільноті для того, щоб дати жінкам повноцінні можливості?

Саме у нас в Україні, — ні.

Що особисто Вам дає цей жіночий клуб?

Професійний розвиток.

Розкажіть трохи про проєкт «Озеленення України» та свою роль / участь в ньому. Які вже маєте досягнення та які цілі на перспективу?

Я є координатором цього проєкту по співпраці зі ЗМІ. Якщо коротко, то від самого початку презентації «Озеленення України» й до самого дня висадки дерев я працювала над тим, щоб за допомогою ЗМІ якомога більше українців в усіх куточках нашої держави та світу дізнались про цю ініціативу та могли долучитись до її реалізації.

Юлія Бичай Озеленення

17 жовтня 2020 року увійшов в історію України, як день створення колективної історії успіху українців завдяки Акції «1 000 000 дерев за 24 години» у рамках «Озеленення України». Це день, в який всі області змогли об’єднатись заради збереження екосистеми країни та висадження в 24 областях України 2 000 027 дерев, з яких 1 831 333 дерев внесено у Книгу рекордів України. Також у знак солідарності до еко-проєкту та України у 10-ох країнах світу було висаджено 115 дерев.

Участь в акції взяли понад 50 000 осіб. Дані результати внесено до Книгу рекордів України, як першу в Україні колективну історію успіху українців. Насправді встановленням рекорду проєкт не завершено й уже наступного року «Озеленення України» переходить в «Озеленення планети». Вважаю необхідним згадати головних ініціаторів цієї екологічної ініціативи — це президент «CEO Club Ukraine» Сергій Гайдайчук та генеральний директор Книги рекордів України Ганна Крисюк.

Як, на вашу думку, потрібно впливати на соціум, щоб досягти тотальної еко-свідомості?

Бути прикладом для інших. Реалізовувати більше соціальних ініціатив, які будуть обєднувати народ від найменшого громадянина держави до найстаршого. Як свідчить нещодавнє екологічне опитування, практично дев’ять з десяти українців вважають, що можуть особисто відігравати роль в охороні довкілля, а більшість вважає, що повинна робити більше для охорони довкілля. І це ще раз доводить свідомість українців та їхнє бажання до змін. Єдине — повинна знайтись особа, яка візьме на себе зобовязання обєднати цих людей. А цією особою може бути кожен з нас. Не потрібно боятись і завжди брати ініціативу у свої руки, під свій контроль.

Життя

Розкажіть про етапи вашого життя, які привели вас туди, де ви є зараз і сформувало особистість. (Навчання, різний досвід роботи, люди, яких зустрічали).

Глибоко переконана, що на формування особистості впливає, з одного боку, походження, сім’я, родинне виховання, а також школа, університет, різні установи. З іншого боку, рушійною силою для власного розвитку виступає сама людина, її бажання до самовдосконалення. Саме повсякчасна внутрішня робота над собою допомагає нам формувати найкращі риси характеру, обирати правильний шлях, долати перешкоди й упевнено йти до своєї мети. І не забувайте про роль оточення. Потрібно оточувати себе людьми, чия лише присутність поряд поліпшувала б  ваші думки та підвищувала енергійність. Але водночас, саме такими мусите бути й ви, якщо хочете, щоб інші хотіли знаходитися біля вас.

Що стало вашим поштовхом до стану бути в безперервному саморозвитку?

Закони життя незмінні. Ти або на коні, або під ним.

Що вам потрібно, щоб почуватися щасливою та реалізованою?

Бути у гармонії з собою, світом та роботою.

Можливо, маєте якусь конкретну ціль чи задум проєкту, який мрієте втілити?

Так, звичайно. У мене є багато ідей, планів, задумів. Я взагалі є різносторонньою особистістю, тому вважаю, це потрібно використовувати. Але про все це згодом, не зараз. Не будемо забігати наперед.

Персона-Бліц

  • Себе потрібно знайти чи зробити?

Зробити

  • Книга чи фільм?

Книга

  • Правота чи компроміс?

Компроміс