Вік: 28 років
Місто народження:  Харків
Освіта: вища, Харківська державна академія фізичної культури, магістр з фізичної реабілітації
Основне заняття зараз: директор, співзасновник і головний фіз. терапевт Оздоровчого центру «TODA»
Instagram: @denkrasiuk
Facebook:
Денис Красюк

Минуло вже більше 2-х років, як в Івано-Франківську з’явився перший оздоровчий центр, який працює з неврологічними патологіями спинальними й черепно-мозковими травмами, ДЦП, паралічами тощо. Тут ми розкажемо про людину, яка створила франківцям можливість лікуватися у власному місті та обласному центрі.

Ця людина — Денис Красюк — хлопець, що свого часу покинув рідне місто Харків та переїхав до Івано-Франківська з чітким планом — допомагати людям.

З малого Денис був активною дитиною: вільний час проводив не лише на вулиці, як усі хлопчаки — займався спортом, відвідував безліч гуртків, вчився грати на гітарі. Власне, саме спортсмени та рок-музиканти були його кумирами.

Фото: Facebook

Очевидно, що майбутні фах та захоплення з’явилися не без впливу батьків. Як розповідає Денис, його батько був тренером з вільної боротьби, а мама медичним працівником.

Після закінчення навчання ви працювали в реабілітаційному центрі в Харкові. Чому вирішили переїхати? Чому саме до Івано-Франківська?

«Власне, одного разу до реабілітаційного центру, в якому працював, приїхала сім’я з Франківська. Ми тоді познайомились і зав’язався такий собі дружній контакт. Пізніше, декілька разів приїжджав сюди за запрошенням. Дуже сподобалось місто, люди та навколишня природа. Запропонували переїхати назовсім, з часом відкрити реабілітаційний центр. Погодився, про що зовсім не жалкую».

Кажуть, щоб досягти успіху, потрібно обов’язково мати план. Ви мали чіткий план того, чим будете займатися? Чи важко було освоїтись у новому місті?

 «Насправді, єдине, що знав точно — робота буде пов’язана з обраною професією. Чіткого плану відразу не було, але працював у тому напрямку, й усе склалось. Івано-Франківськ — тихе, затишне, спокійне місто. Найкраще в ньому те, що всі один одного знають. І, якщо ти добре виконуєш свою роботу, допомагаєш людям, у тебе буде хороша репутація і всі будуть про це знати. Освоїтись не важко, навпаки в новому середовищі організм мобілізує сили й віддача дуже велика».

Праця фізичного терапевта — це покликання

Фото: Facebook

Оздоровчий центр «TODA» займається комплексною реабілітацією проблем опорно-рухового апарату та неврологічних патологій. Пацієнтам проводять професійні консультації та складають індивідуальні програми реабілітації при таких проблемах:

 • остеохондроз, болі в спині;
 • міжхребцеві грижі, протрузії;
 • артрит чи артроз, болі в суглобах;
 • головний біль, запаморочення, болі в шиї;
 • порушення постави, сколіоі, сутулість;
 • травми та операції на опорно-руховому апараті;
 • наслідки інсульту та нейроінфекцій;
 • спинальні травми;
 • ДЦП та інші неврологічні захворювання.

На сторінці центру в соцмережі читаємо лише позитивні відгуки із вдячністю кваліфікованим фізичним терапевтам та масажистам.

Як виникла ідея створення центру? З якими труднощами зіткнулися, відкриваючи бізнес в Івано-Франківську?

«Відкриття центру саме в Івано-Франківську зумовив переїзд. Його створення — це був закономірний результат роздумів над втіленням своєї професії. Ти обдумуєш, де влаштувати роботу відповідно до свого рівня, вимог та власного бачення — так і з’являється ідея власної справи. Найбільші труднощі в нас самих, у  нашій ліні чи невпевненості».

Як ідуть справи та чи маєте конкурентів у місті? Можливо, плануєте розширення?

«Потроху пацієнтів і роботи стає більше, в основному до нас звертаються за рекомендаціями. Це приємно, адже це найкраща реклама. Конкурентів маємо, але нема часу про них думати. Головна задача — самовдосконалюватись і працювати на результат».

Фото: Facebook

Які труднощі в роботі виникають найчастіше?

«Найбільше труднощів у її кількості. Дуже багато ще треба всього зробити, багато планів і мрій».

Денис сміливо називає свою роботу не бізнесом, а справою життя.

«Праця фізичного терапевта — це, перш за все, покликання, тому про комерцію думаю в останню чергу. Найважливіше для мене — це допомога людям, які цього потребують, і які вдячні тобі за твою роботу. Приємно знати, що ти приносиш якусь користь».

Реабілітолог та тренер з кросфіту — фізична реабілітація і спорт дуже пов’язані

Як розповідає Денис Красюк, все його життя було пов’язане зі спортом та фізичною активністю. Зараз, паралельно з роботою в реабілітаційному центрі, він працює ще й тренером з кросфіту.

Як поєднуєте свої заняття?

«Фізична реабілітація і спорт взагалі дуже пов’язані, адже робота йде з тілом, його будовою і функціонуванням. В останні 5 років захопився кросфітом, засвоїв основні аспекти й навички. Плюс — допомогли профільні знання анатомії, біомеханіки. Мені запропонували попрацювати у вільний від основної роботи час. Я люблю і поважаю цей вид спорту, тому не складно викладати його відвідувачам».

Ви відданий спортсмен, чи є моменти, коли все ж лінь йти працювати?

«На жаль, в теперішньому житті не завжди є час та натхнення особисто займатись, робота відбирає багато сил і енергії. Але це зараз для мене головне».

Денис Красюк — Persona-бліц

Що вам більше до вподоби шумні вечірки чи тихий вечір вдома?

 • «Однозначно тихий вечір дома. Повсякденна робота пов’язана з великою кількістю людей, яким я віддаю свою енергію. Тому відпочивати я люблю в тихій обстановці».

Чи є у вас шкідливі звички?

 • «Іноді лінюсь і не можу заставити себе робити важливі речі».

Без чого ви не можете прожити жодного дня?

 • «Напевно, без своєї роботи. Це вже вкоренилось і стало невідривним від мене».

Чи хотіли б ви щось змінити у своїй життєвій історії?

 • «Напевне ні, міняти треба своє майбутнє. Думками, помислами та діями».

Чи маєте вчинок, за який соромно, й за який зараз ви б попросили пробачення?

 • «Шкодую за тим, що не приділяв достатньо уваги людям, яких вже нема зі мною».

Яким бачите себе через 10 років?

 • «Успішним та відомим у своїй сфері діяльності, сім’янином та другом, активним чоловіком, власником своєї великої справи».